Vissza a Dél-Nyugatot! Az NSM Kaliforniában demonstrált

Az amerikai Nemzeti Szocialista Mozgalom nemrégiben egy demonstrációsorozatot kezdeményezett a mexikói kreol tömegek által megszállt dél-nyugati amerikai államokban.

Ennek a kampánynak a Vegyük vissza Dél-Nyugatot! elnevezést adták, ami lényegében arról szól, hogy jelenlétükkel demonstrálják, még vannak párak, akik ki mernek állni a nyugati civilizáció értékei mellett, szemben a bűnöző/parazita életmódot folytató - sajnos több állam esetében már ezt kell írnunk - többséggel szemben. Ez a videóbeszámoló a Kalifornia államban található Pomonában készült.

Sokan a szemükre vetik, hogy milyen szerény létszámban képviseltetik magukat ilyenkor, de amint az alábbi képsorokon is jól látható, nem egy életbiztosítás napjaink Amerikájában a fehér büszkeséget hirdetni. Az őrjöngő ellentüntetők olyan emberek, akik nem rettenek meg attól sem, ha börtönben kell ülni, mert meghúzták a ravaszt.

 

Kiegészítő információk

30
678